Facebook Marketing

Blog o marketingu na Facebooku

Zarządzanie zdjęciami na fanpage

| Październik 4, 2011

zdjecia-facebookJeśli posiadasz fan page na Facebooku to dbasz o niego i chcesz, żeby przyciągał coraz więcej fanów. Jeśli posiadasz firmę (lub prowadzisz profil firmy, w której pracujesz) pamiętaj, że tak jak strona internetowa, strona na Facebooku jest wizytówką firmy. Zadbaj o wygląd i treści na fan page.

Ważną rzeczą jest umieszczenie małych zdjęć na fan page. Jeśli nie będziesz nimi zarządzać, Facebook umieści tam ostatnio wrzucane przez administratora strony (nie fanów) zdjęcia. Kolejność ułożenia zdjęć u góry strony będzie się zmieniać. Aby to kontrolować możesz użyć znaku “x” w górnym rogu zdjęcia, w celu usunięcia zdjęcia ze strony (w albumie nadal pozostanie).

 

Mogą być użyte różne zdjęcia, w zależności od tego jaki jest cel strony na Facebooku i profil działalności firmy/organizacji. Staraj się dobrać tak zdjęcia, aby stanowiły całość i dbały o rozwój marki firmy/organizacji.

Jeśli jesteś sprzedawcą – możesz umieścić zdjęcia najnowszych produktów lub usług.

zdjecia-facebook

 

Jeśli jesteś freelancerem – umieść zdjęcia ostatnich swoich prac.

zdjecia-facebook

 

Możesz także umieścić swoje zdjęcia, zdjęcia współpracowników lub osób, których obecność wpłynie pozytywnie na wizerunek organizacji/firmy.

zdjecia-facebook

 

Więcej przykładów oczywiście na Facebooku.

Komentarze

Zostaw komentarz

 • Polecana książka

 • Kategorie książek

 • Książka dnia

  Excel. Programowanie w VBA dla bystrzaków. Wydanie V

  Autor: Michael Alexander, John Walkenbach

  Cena: 41.30 zł 59.00 zł
  (Cena e-booka: 29.50 zł 59.00 zł)

 • Tagi

 • Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Nowa kampania marketingowa banku – Celomierz

  Na Facebooku pojawiła się nowa kampania banku BNP Paribas. Akcja marketingowa polega na udostępnieniu użytkownikom aplikacji nazwanej Celomierz. Celomierz pomaga...

  Zamknij