Facebook Marketing

Blog o marketingu na Facebooku

Jak zdobyć więcej fanów

| Kwiecień 9, 2012

facebook smile

Co zrobić, aby strona na Facebooku była jeszcze bardziej interesująca? Należy dbać o grafikę na stronie, ciekawe aktywności (gry, ankiety, wydarzenia), odpowiednią komunikację z użytkownikami, zróżnicowane i ciekawe posty. Co jeszcze?

 

Oto kilka wskazówek:

Można utworzyć wydarzenie i poinformować o tym ludzi. Jeśli użytkownik odpowie na udział w wydarzeniu, to zdarzenie zostanie odnotowane w aktualnościach jego znajomych.

Zaproś do współpracy inne firmy lub organizacje, w celu opracowania wspólnej promocji. Wtedy będzie można wzmocnić swoje działania i zwiększyć liczbę fanów.

Można poprosić klientów o dodawanie opinii (np. o produktach, usługach) na stronie na Facebooku, a także o wyrażenie swojego zdania na określony temat w ankiecie. Dzięki temu profil może stać się bardziej atrakcyjny i pożyteczny dla innych, przyszłych klientów.

 

Komentarze

One Response to “Jak zdobyć więcej fanów”

 1. Arek
  Luty 17th, 2013 @ 09:25

  Oczywiście najgorszą metodą jest zakup fanów na allegro za grosze. Wiele przdstawionych przykładów wymaga na pewno czasu. Bez niego promocja naszej strony na fb może byc marna

Zostaw komentarz

 • Polecana książka

 • Kategorie książek

 • Książka dnia

  Excel. Programowanie w VBA dla bystrzaków. Wydanie V

  Autor: Michael Alexander, John Walkenbach

  Cena: 41.30 zł 59.00 zł
  (Cena e-booka: 29.50 zł 59.00 zł)

 • Tagi

 • Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Jak promować stronę na Facebooku

  Jak przyciągnąć fanów na stronę Facebook? Jak wzbudzić zainteresowanie marką i fan page? Jak pozyskać więcej znajomych i użytkowników? Jak...

  Zamknij