Facebook Marketing

Blog o marketingu na Facebooku

Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku – do rozdania książka i kupon rabatowy

| Styczeń 14, 2013

strony na Facebooku

Konkurencja na Facebooku rośnie. Każda firma, czy organizacja dąży do zdobycia jak największej liczby fanów. Aby to osiągnąć należy się wyróżnić. Jednym ze sposobów jest odświeżenie fanpage’a – dostosowanie strony do nowych trendów oraz uaktualnienie jej poprzez dodanie elementów zwiększających zaangażowanie fanów.

.

Wszystkim, którzy zarządzają stronami prywatnymi i firmowymi na Facebooku, polecam dobrą książkę. Jest to ilustrowany i praktyczny podręcznik pokazujący jak założyć fanpage i udoskonalić go poprzez zastosowanie Zakładki Polishwords. Książka nosi nazwę „Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku„, jej autorem jest Tomasz Smykowski.

 

Książka prezentuje krok po kroku, jak założyć prywatne konto na Facebooku, jak utworzyć fanpage dla swojej firmy czy organizacji, dokładnie opisuje jak zainstalować Zakładkę Polishwords i odpowiednio dostosować ją do swoich potrzeb.

.

Zakładka Polishwords to darmowy i nieograniczony kreator 20 zakładek na fanpage.

Wypróbowałam Zakładkę Polishwords i jestem bardzo zadowolona. W ciągu kilku minut założyłam kilka nowych zakładek na jednym z fanpage’ów, dodałam zdjęcia i filmy, formularz i inne świetne dodatki. Najlepsze jest to, iż w ogóle nie trzeba znać się na programowaniu, a wygląd fanpage’a można zmienić na lepsze w ciągu kilku minut.

.

Kreator jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki niemu można stworzyć m.in. stronę powitalną, stronę widoczną po polubieniu fanpage’a, stronę zachęcającą do polubienia, konkurs, regulaminy, formularz rezerwacji, księgę gości, zakładkę z galerią zdjęć (3 rodzaje), muzyką, filmami (z Youtube, Vimeo itp.), menu, życzenia okazjonalne, podpiąć widżet Twittera, Blipa, a także wstawić dodatki wspierające sprzedaż np. lista produktów sprzedawanych na allegro lub widżet księgarni Helion, mapę dojazdu lub lokalizacji firmy, kupon rabatowy, gry, przyciski angażujące społeczność oraz wiele innych pożytecznych dodatków. Można również monitorować na bieżąco efekty działań na Facebooku.

Zakładka Polishwords może być używana w celach prywatnych, a także komercyjnych. Jest często wykorzystywana przez agencje interaktywne i marketingowe. Z kreatora korzystają również większe firmy np. Play.

.

„Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku” bardzo ułatwia pracę przy tworzeniu fanpage’a. Więcej o książce oraz kreatorze można dowiedzieć się na stronie Polishwords.com.pl

Dla wszystkich zainteresowanych mam do rozdania zestaw: książka „Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku” + kupon rabatowy o wartości 480 zł na Zakładkę Polishwords Enterprise Basic”. Jest to specjalna wersja kreatora przeznaczona dla agencji marketingowych i interaktywnych, które zakładają i zarządzają stronami innych firm na Facebooku. Wersja Enterprise Basic pozwala na większą swobodę w modyfikacji i zarządzaniu Zakładką Polishwords.

Zestaw powędruje do osoby, która uzasadni, dlaczego właśnie ona powinna dostać książkę i rabat.

E-maile proszę kierować na adres marketing@facebookmarketing.com.pl.

W tytule e-maila proszę o wpisanie “Zakładka Polishwords”. Na e-maile czekam do 31.01.2013 r.

Komentarze

One Response to “Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku – do rozdania książka i kupon rabatowy”

 1. esti
  Luty 7th, 2013 @ 21:29

  Dziękuję wszystkim za e-maile 🙂

  Książka i kupon powędruje do Justyny K.

  Jeszcze raz zachęcam do obejrzenia zakładki
  i wykorzystania jej możliwości.

Zostaw komentarz

 • Polecana książka

 • Kategorie książek

 • Książka dnia

  Programista na rozmowie kwalifikacyjnej

  Autor: Dariusz Kalbarczyk, Bartłomiej Narożnik, Miłosz Piechocki, Paweł Zdziech

  Cena: 41.30 zł 59.00 zł
  (Cena e-booka: 29.50 zł 59.00 zł)

 • Tagi

 • Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Kilka pomocnych funkcji na Facebooku

  Obecnie chyba każdy posiada podstawową znajomość i funkcjonowanie mediów społecznościowych, a w szczególności Facebooka. Istnieją jednak funkcje, które są bardzo...

  Zamknij