Facebook Marketing

Blog o marketingu na Facebooku

InClick – system wspierający marketing na Facebooku

| Styczeń 23, 2013

narzędzie marketingowe

Artykuł sponsorowany

Jak w krótkim czasie zebrać większą liczbę fanów oraz zachęcić ich do komunikacji?

Dzisiaj chciałabym przedstawić system, który idealnie nadaje się do tego celu. inCLICK to platforma usług internetowych, narzędzie marketingowe oraz biznesowe do budowania bazy klientów, użytkowników, przeprowadzania badań, pozyskiwania opinii oraz realizacji drobnych zleceń internetowych.

inCLICK to narzędzie, które zadowala jednocześnie Użytkowników i Zleceniodawców. Użytkownikami są młode osoby w wieku od 16 do 26 lat (pod warunkiem posiadania ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej), które mogą sobie dorobić. Zleceniodawcami mogą być osoby prywatne lub firmy (np. agencje interaktywne, marketingowe, które potrzebują wsparcia w prowadzeniu działań promocyjnych). Serwis pozwala na zlecanie zadań, które może wykonać wiele osób na raz.

Korzyści dla Zleceniodawcy

Możliwości systemu są nieograniczone. Można zlecić ponad 40 rodzajów prac do wykonania. Szczególnie przydatne dla działań na Facebooku są: polubienie strony, polecenie jej znajomym, skomentowanie wpisu, udział w konkursie, quizie, ankiecie lub aplikacji na fanpage’u firmy, zapisanie się do newslettera za pośrednictwem fanpage’u, itp. Wśród dostępnych kategorii zadań znajduje się pozycja – portale społecznościowe.

Przykład

Oferujemy usługę lub posiadamy produkt, którego grupą docelową są młodzi ludzie do 26 roku życia. Mamy już założoną stronę firmową na Facebooku, ale wystąpiły trudności w dotarciu to naszego targetu. Wtedy rejestrujemy się w inCLICK i zlecamy wykonanie określonego zadania. W ciągu kilku dni fanpage firmy się rozrasta, a dzięki nowym użytkownikom mamy na stronie nowe komentarze i ciekawe dyskusje.

To tylko prosty przykład, bo możliwości jest znacznie więcej i wszystko zależy od tego, co chcemy osiągnąć.

Rejestracja i koszty

Aby zarejestrować się w programie należy podać dane firmy, adres oraz inne informacje niezbędne do wystawienia faktury.

Po rejestracji należy kupić punkty, za pomocą których później płacimy za zlecenia (1 PLN brutto = 50 punktów). Wybieramy kategorię i rodzaj zadania, czekamy na potwierdzenie uczestnictwa przez użytkowników, następnie obserwujemy jak wykonują zlecenie.

Koszt wystawienia zlecenia jest rożny dla każdego zadania i zależy od takich czynników jak: kategoria zadania, liczba Użytkowników oraz stawka na osobę za wykonanie zlecenia. W trakcie zakładania nowej akcji koszt wystawienia pokazuje się w podsumowaniu i jest on widoczny dla Zleceniodawcy przed ostatecznym wystawieniem zlecenia.

Korzyści dla młodych użytkowników

Podstawową korzyścią dla Użytkowników inCLICK jest zarobek. Zarabianie odbywa się poprzez wypełnianie zlecenia. Za poprawne wykonanie każdego zadania na konto Użytkownika zostaje przelana określona liczba punktów, które następnie zostaną zamienione na pieniądze. Wypłata środków finansowych następuje przy uzbieraniu kwoty 50 zł i jest ona wykonywana automatycznie. Im więcej dany Użytkownik poświęca czasu i angażuje się w wykonywanie zadań, tym więcej może zarobić. Dodatkową korzyścią jest zdobyte doświadczenie w zarabianiu przez Internet.

Więcej o systemie dowiecie się na stronie www.inclick.pl

Komentarze

Zostaw komentarz

 • Polecana książka

 • Kategorie książek

 • Książka dnia

  Programista na rozmowie kwalifikacyjnej

  Autor: Dariusz Kalbarczyk, Bartłomiej Narożnik, Miłosz Piechocki, Paweł Zdziech

  Cena: 41.30 zł 59.00 zł
  (Cena e-booka: 29.50 zł 59.00 zł)

 • Tagi

 • Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku – do rozdania książka i kupon rabatowy

  Konkurencja na Facebooku rośnie. Każda firma, czy organizacja dąży do zdobycia jak największej liczby fanów. Aby to osiągnąć należy się...

  Zamknij